Світлодіодний прожектор BIOM 30W S6-SMD-30-Slim 6200К 220V IP65

183 ₴
- В наявності
- Код: 00-00028058
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00028058 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Назва | Світлодіодний прожектор BIOM 30W S6-SMD-30-Slim 6200К 220V IP65 |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 30 W Вт |
| Робоча напуга | AC 185-260V / 50/60Hz |
| Розділ | Прожектори LED |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 2400 Lm лм |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Ціна | 4.13 |
- Ціна: 183 ₴

