Блок питания для светодиодной ленты 24В 200Вт MEANWELL LRS-200-24 215x115x30 мм (трансформатор)

1 135 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LRS-200-24
- +380 (95) 909-40-40
Блок питания негерметичный MEAN WELL LRS 200Вт 24В
АС/DC перетворювачі серії LRS потужністю 200 Вт виконані в захисному металевому перфорованому корпусі (IP 20), мають невеликі габарити. Призначені для монтажу на шасі. Даний блок живлення можна встановлювати в приміщеннях з невисокою вологістю.
Серія блоків живлення LRS позиціонується як поліпшена заміна за зменшеною вартістю наявних популярних колекцій NES і RS. Причому, нові моделі володіють однаковим посадковим місцем з моделями з зазначених родин, але при цьому мають низький профіль. Тому, можна легко здійснити заміну блоку, звільнити додатковий простір у виробі і при цьому отримати економічний виграш.
Особливості:
- Вхідна напруга вибирається перемикачем
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високої напруги, високої температури
- Охолодження природною конвекцією
- Витримує вхідна перенапруження 300vac протягом 5 секунд
- Низький профіль 1U
- Вбудований обмежувач постійного струму
- 5G тест на вібрацію
- Протестовано при 100% навантаженні
- LED індикатор живлення
- Фіксована частота перемикання 90 KHz
- Висока робоча температура до 70℃
Джерел живлення LRS можуть застосовуватися в пристроях промислової автоматизації та управління, побутових пристроях, в різних електромеханічних пристроїв та установках.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.66 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Основні | |
| Виробник | Mean Well |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 8.8 А |
| Максимальна температура зберігання | 85 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -40 град. |
| Захист від перевантаження | Так |
| Дистанційне управління | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| ККД, не менше | 89.5 % |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга пульсацій/шуму, мВ | 150 |
| Вхідна напруга, В | 90...132/180...264 AC, вибір перемикачем; 254...370 DC |
| Діапазон струму навантаження, А | 0...8,5 |
| Регулювання вихідної напруги, В | 21.6 ~ 28.8 V |
| Тип корпусу | Негерметичний металевий перфорований корпус |
- Ціна: 1 135 ₴





