Світлодіодна стрічка ESTAR 5050/60 14,4 Вт 12 В RGB IP65 преміум

326 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 50/60RGB-WP Prem
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодна стрічка Estar преміумкласу SMD 5050, 60 світлодіодів у метрі, ступінь захисту IP65, що дає змогу встановлювати цей тип стрічки в приміщенні з високою вологістю, але без прямого контакту з рідиною. Світловий потік 1200 Лм/метр. Напруга живлення 12 В. Споживана потужність — 14,4 Вт/м.
Використовується для підсвічування меблів, ніш, малих архітектурних форм, дизайнерського оформлення приміщень.
Найкорисніша сфера для світлодіодних стрічок — це світловий дизайн інтер'єру. Використання в дизайні приміщень RGB-стрічок дає змогу виконати різного ступеня складності дизайнерські рішення, вибрати колір, який зараз відповідає настрою або атмосфері в кімнаті.
Зі зворотного боку стрічки нанесено двосторонній скотч, що істотно полегшує монтаж.
Для керування стрічкою необхідний контролер.
Для кращого тепловідведення та продовження терміну експлуатації стрічки її необхідно встановлювати на алюмінієвий профіль.
Світлодіодна стрічка продається кратно 5м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Estar |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 1320 лм |
| Ширина | 10 мм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
- Ціна: 326 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м






