Диммер для світлодіодної стрічки в підрозетники сенсорний 8А 12В білий

904 ₴
- Немає в наявності
- Код: 43006
- +380 (95) 909-40-40
Сенсорний диммер DMR 12V, 8A Білий (Touch) для монохромного світлодіодної стрічки.
Білий корпус. Призначений для плавного регулювання яскравості світіння світлодіодної стрічки в діапазоні від 5% до 100%. Регулювання виконується вручну, за допомогою сенсорних клавіш на корпусі диммера.
Вихідна напруга - 12 В, максимальний струм - 8 А.
Диммер зберігає останню програму після відключення живлення.
Даний диммер розрахований на підключення до 6,5 м стрічки потужністю 14,4 Вт/м (SMD5050 60LED/m), до 10м стрічки потужністю 9,6 Вт/м (SMD3528 120LED/m) і до 20м стрічки потужністю 4,8 Вт/м (SMD3528 60LED/m).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Кількість каналів | 1 |
| Потужність | 96 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Регулювання | Яскравості |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Струм | 8 А |
| Колірна гамма | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Габаритні розміри диммера | 86 х 86 х 36 мм |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Контролер RGB | Диммер |
- Ціна: 904 ₴










