Світлодіодна стрічка RISHANG 3528/120 8Вт 12В IP66 10мм Теплий білий 2700-3300К

223 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 7295
- +380 (95) 909-40-40
Опис
Світлодіодна стрічка RISHANG SMD3528, 120 світлодіодів в метрі. Колір світіння - теплий білий 2700-3300К. Ступінь захисту IP66, передбачає встановлення стрічки в приміщенні з високою вологістю (в силіконовому кожусі, висока ступінь пило вологозахисту). Світлодіодна стрічка преміум класу зі світлодіодами підвищеної яскравості підходить для підсвічування вітрин, лайт боксів, рекламних щитів, підсвічування стелі і будь-яких інших відповідальних місць, де потрібна хороша яскравість і високу якість.
Світлодіодна стрічка з типом кристалів SMD 3528 являє собою друковану плату на гнучкій основі, на яку закріплені світлодіодні чіпи з певним відстанню між собою. Стрічка світлодіодна SMD 3528 означає, що застосований чіп з розміром 3.5 мм х 2.8 мм.
На гнучку основу світлодіодної стрічки із зворотного боку приклеєний двосторонній скотч, має малі розміри і гарну гнучкість, легко монтуються практично на будь-які конструкції та поверхні.
Світлодіодна стрічка продається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 475 лм |
| Ширина | 10 мм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Преміум |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна потужність | 8 Вт |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Вологозахист | Вологозахищена |
| Тип | Світлодіодна стрічка |
| Робоча напруга стрічки | 12В |
| Кількість світлодіодів на 1 метр | 120 |
- Ціна: 223 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

