Світлодіодна стрічка RISHANG 2835/96 28.8 Вт 24В IP33 16мм Теплий білий 2700-3300К

351 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 7998
- +380 (95) 909-40-40
Опис
Світлодіодна стрічка RISHANG SMD2835, 96 світлодіодів в метрі. Колір світіння - теплий білий 2700-3300К, споживана потужність - 28,8 Вт/м, світловий потік - 2200Лм. Ступінь захисту IP33, передбачає встановлення стрічки в приміщенні з низькою вологістю.Світлодіодна стрічка з типом кристалів SMD 2835 являє собою друковану плату на гнучкій основі, на яку закріплені світлодіодні чіпи з певним відстанню між собою. Стрічка світлодіодна SMD 2835 означає, що застосований чіп з розміром 2.8 мм х 3,5 мм
Светодиодная лента премиум класса со светодиодами повышенной яркости подходит для подсветки витрин, лайтбоксов, рекламных щитов, подсветки потолка и любых других ответственных мест, где нужна хорошая яркость и высокое качество.
Светодиодная лента RISHANG имеет малые размеры и хорошую гибкость, легко монтируется практически на любые конструкции и поверхности при помощи двустороннего скотча.
Светодиодная лента продается кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 24 В |
| Світловий потік | 2200 лм |
| Ширина | 16 мм |
| Клас стрічки | Преміум |
| Кількість світлодіодів | 96 Максимальная цветовая температура |
| Максимальна потужність | 28.8 Вт |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологозахист | Не вологозахищена |
| Кількість світлодіодів | 96 |
| Кількість світлодіодів на 1 метр | 96 |
| Робоча напруга стрічки | 24В |
| Тип | Світлодіодна стрічка |
- Ціна: 351 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

