Блок живлення OEM DC12 150W 12,5А STR-150 вузький

392 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00011672
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок живлення OEM STR-150 розрахований на потужність 150 Вт, що дозволяє застосовувати його для роботи з досить потужними пристроями, які вимагають для роботи напруги 12 В постійного струму. Виріб має на виході струм 12,5 А та може працювати при перепадах напруги від 170 до 240 В. Клас захисту БЖ – IP20, що відповідає найбільш поширеному рівню безпеки для більшості приладів. Поряд з традиційними характеристиками блоків живлення даний пристрій має відмінність у тому, як багато місця воно займає при монтажі. Вся серія STR являє собою вузькі пристрої з перфорованим металевим корпусом, що відмінно забезпечують пасивний тепловідвід.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011672 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 150W 12,5А STR-150 вузький |
| Наявність | Немає в наявності |
| Мощность | 150 W Вт |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 200×58×38 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 12.5 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 9.17 |
- Цена: 392 ₴



