Світильник світлодіодний ЖКГ Biom MPL-О12-6 12Вт 6000К, овал

121 ₴
- В наявності
- Код: 00-00017816
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний накладний світильник має білий колір і овальну форму. Потужність виробу становить 12 Вт, що еквівалентно 108 Вт в перерахунку на лампу розжарювання. Світильник випромінює світловий потік в 1080 лм, забезпечуючи світловіддачу в 90 лм/Вт і кути розльоту променів до 120°. Відтінок світіння – холодний, відповідний кольоровій температурі 6000 К, індекс передачі кольору – 70 одиниць. Напруга живлення – 185-265 В, клас захисту IP65.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾70 |
| Артикул | 00-00017816 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 168х70х46 |
| Гарантійний термін | 24 м мес |
| Еквівалентна потужність | 108 W |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір арматури | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Матеріал арматури | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний ЖКХ Biom MPL-О12-6 12Вт 6000К, овал |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 12 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напуга | 176-265 V |
| Розділ | Накладні Led світильники |
| Світлова віддача | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 1080 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 6000 K (Холодний білий) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD Лм/Вт |
| Тип управління | - |
| Форма плафона | Овал |
| Форма світильника | Овальні |
| Ціна | 2.73 |
- Ціна: 121 ₴




