Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G4-12-8-COB-480-NW нейтральний білий, негерметична, 1м

99 ₴
- В наявності
- Код: 00-00027344
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Тип світлодіодів | COB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00027344 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP33 |
| Кратність | 5 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Кількість світлодіодів | 480 шт/м Максимальная цветовая температура |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G4-12-8-COB-480-NW нейтральний білий, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напуга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Розмір | 8х2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1480 Lm |
| Споживана потужність | 12,5 Вт/м Вт |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K (Нейтральне Біле) |
| Ціна | 2.24 |
- Ціна: 99 ₴

